PlayStation 4, PS4 je na světě

Ještě nikdy tu nebyl herní systém tak pokročilý jako systém PlayStation®4. Ohromující grafický výkon, bezkonkurenční paměť na míru a procesory s 10násobným výkonem oproti systému PlayStation®3 nabízí nejpokrokovějším mozkům v herním odvětví svobodu a možnost vytvářet zážitky, které jsou větší, troufalejší a ještě silnější. A víc, než sis kdy dokázal představit.

Obal na mobil

PlayStation 4 (PS4) je herní konzole od společnosti Sony Computer Entertainment, výrobu zajišťuje společnost Foxconn Technology Group. Konzole byla oznámena jako nástupce PlayStationu 3 během konference svolané 20. února 2013. Prodej konzole oficiálně začal 15. listopadu 2013 v Severní Americe, v České republice se zahájení prodeje plánuje na 13. prosince 2013. PlayStation 4 patří již do 8. generace video herních konzolí spolu s konkurenčními konzolemi jako je Nintendo Wii U nebo Microsoft Xbox One. Společnost Sony při návrhu PS4 již upustila od komplikované architektuře Cell procesoru u PlayStationu 3 a PS4 již obsahuje jednoduchý procesor od společnosti AMD, který má přilákat více vývojářů podporujících jejich konzoli. Sony u své v pořadí čtvrté konzole má v úmyslu zaměření na sociální hraní díky tlačítku „share“ (angl. sdílet), který se nachází na ovladači DualShock 4. Při jeho stisknutí začnete streamovat Vašim přátelům in-game obraz hry, kterou aktuálně hrajete nebo naopak. Konzole umožňuje propojení se službami či zařízeními následujícími metodami: Gaikai, herní služba postavena na cloudu, která umožňuje streamovat video herní obsah; PlayStation App, program navržený pro PS4, který pomocí chytrých telefonů nebo tabletů umožní druhý obrazový výstup a PlayStation Vita, která může sloužit jako ovladač konzole díky vlastnosti Remote Play.

Automatické aktualizace na pozadí

System software (systémový software) a aktualizace her se budou stahovat na pozadí, aby byl systém PS4 připravený, až budeš chtít hrát.

PlayAsYouDownload (Hraní při stahování)

Když si koupíš hru v obchodě PlayStation Store, můžeš ji na systému PS4 začít hrát už v době, kdy se teprve stahuje.

Personalizovaný obsah

Tvůj systém PS4 se učí, jak hraješ, a intuitivně nabízí content (obsah), který používáš nejčastěji.

Hraní použitých her

Hru pro systém PS4 můžeš vyměnit, prodat, půjčit ji kamarádovi nebo si ji prostě nechat už navěky. Záleží jen na tobě.

DUALSHOCK 4

Uvádíme zcela nový bezdrátový ovladač DUALSHOCK 4 a vkládáme tak nápadité hraní do tvých rukou. Představujeme tlačítko SHARE, díky němuž budeš mít možnost předvést své nejlepší herní okamžiky, nový dotykový panel, barevnou světelnou lištu a náš doposud nejlepší design.

ps4


Obal na mobil

««« Předchozí text: HTC Desire 500 - elegán s Androidem Následující text: Microsoft Xbox One »»»

Sdílet 17. 12. 2013 Út 23.00 | Počítače, Zábava | tisk | 967x