Bazos.cz - opravdu nejlepší bazoš

Kam vložit inzerát zdarma? V dnešní době je možné na internetu najít hodně inzertních bazarů, ale který vybrat? Poradím vám kam vložit inzerát tak aby byl úspěšný.

Obal na mobil

Bazos.cz

Nezjednoduší vložení inzerátu zdarma je na serveru Bazoš.cz, kde vložení inzerátu zabere pár minut a inzerát je zobrazen okamžitě.

Hyperinzerce.cz

Na druhém místě bych doporučil server Hyperinzerce.cz kde obdobně jako u bazoše vložení inzerátu zabere pár kliků, ale nemyslím si že je populárnější než bazos.cz.

sBazar.cz

Na posledním místě bych určitě doporučil sBazar.cz kde vložení inzerátu podléhá schválení administrátorem a dokonce je potřeba zaslat jednu 30Kč SMS, ale na druhou stranu objetujete 30Kč a Váš inzerát bude na nejnavštěvovanějším inzertním serveru který provozuje Seznam.cz.

Samozřejmě v České republice existuje mnoho inzertních serverů, ale myslím si že tyto tři servery Vám postačí pro úspěšný prodej jakéhokoliv předmětu.Obal na mobil

««« Předchozí text: Jaký vybrat mobilní telefon s dotykovým displejem Následující text: Nokia C6 - facebook na prvním místě »»»

Sdílet 22. 3. 2011 Út 19.56 | Odkazy, Ostatní | tisk | 4036x