ESO - TV nova

ESO je 60minutový hudební pořad, ve kterém bude vždy odvysíláno 11 soutěžích klipů.

Obal na mobil

Na základě hlasování, které probíhá během vysílání klipu a rekapitulace. Hlasuje se pomocí telefonu nebo posláním SMS zprávy z mobilních telefonů. Telefonní číslo: 906 340 9X (X je číslo klipu) Forma SMS: ESO X, (X znamená číslo klipu), odešlete na 906 06 09 Cena hovoru: 6,80 Kč. Cena SMS: 9,– Kč včetně DPH Hlasy budou na obrazovce zobrazeny během vysílání jednotlivých klipů a během rekapitulace. Hlasuje se od začátku vysílání ESA do následujícího dne 16:00 hod. Jeden telefonát nebo SMS zpráva = 1 bod. Z jednoho telefonního čísla lze každému klipu zaslat maximálně 5 hlasů přes SMS a 5× zavolat.

Do dalšího týdne postupuje vždy 7 klipů, které získaly nejvíce hlasů (bodů). V případě, že byl klip vysílán už 5×, získává Červené Eso a v příštím pořadu je nahrazen novinkou. V každém pořadu jsou nasazeny 4 novinky.

V případě, že byl klip vysílán už 5×, získává Červené Eso a v příštím pořadu nahrazen novinkou.

Kromě soutěžní hitparády jsou součástí pořadu dvě bleskové telefonické soutěže (BTS) o ceny vyhlášené v pořadu (CD apod.) V pořadu budou kromě jedenácti soutěžních klipů odvysílány vždy dva bonusové nesoutěžní klipy. Během vysílání pořadu a do 16.00 hod. následujícího dne mohou diváci telefonovat na číslo zobrazené na televizní obrazovce během vysílání bonusových klipů a získat v pořadu vyhlášené ceny. (Cena hovoru u všech mobilních operátorů 6,80 Kč.)

Kromě soutěžní hitparády a dvou bleskových telefonických soutěží (BTS) probíhá v pořadu soutěž pro diváky s názvem „Tipni si vítěze“ a soutěž „Hlasuj a vyhraj!“. V soutěži „Tipni si vítěze“ mají diváci každou sobotu vysílání pořadu od 11.00 hod. až do pondělí 18.00 hod. možnost vyplnit na internetových stránkách eso.nova.cz tam uveřejněnou hlasovací tabulku a pokud správně tipnou vítězný klip hitparády odvysílané v pořadu v příslušnou sobotu, dostanou se do slosování o ceny (např. mobilní telefony či jiné hodnotnější ceny a další drobné ceny, např. CD apod.). Losování proběhne pomocí počítače a jména vylosovaných výherců budou oznámena v následujícím pořadu. Soutěž „Hlasuj a vyhraj!“. Každý divák, který pošle hlas některému soutěžnímu klipu, bude zařazen do slosování o ceny (např. mobilní telefony či jiné hodnotnější ceny a další drobné ceny, např. CD apod.). Losování proběhne každý týden pomocí počítače, jména vylosovaných výherců budou oznámena v pořadu vysílaném v následujícím týdnu.

Oficiální stránka pořadu ESO je na této adrese www.nova.cz/eso.Obal na mobil

««« Předchozí text: Internetové obchody - eShopy Následující text: Nokia.cz - Nokia web »»»

Sdílet 22. 2. 2008 Pá 16.42 | Zábava, Ostatní | tisk | 2912x