GTA V na PC a GTA 5 CZ česky, demo, cheats

V tuto chvíli kdy jsem zveřejnil tento článek vyšla verze pro PC, hlavně lidi nevěříte stránkám kde musíte klikat na reklamy a pak stáhnete demo na počítač, je to fake.

Obal na mobil

Čeština momentálně není ale je možné že se objeví na Xbox 360 nebo PlayStation 3 shopu. Pokud hledáte cheaty najdete na stránce gta.cz který je v ČR nejrozšířenější.

GTA V je bezesporu jedna z nejočekávanějších her letošního roku. Psal se rok 1997, když světlo světa spatřil první díl této proslulé herní série. Od té doby přibylo dalších 13 pokračování napříč platformami, některá jen rozšiřující původní hru o nové lokace, jiná naprosto nová a revoluční. Páté číslované Grand Theft Auto přinese to, co od něj všichni fanoušci čekají, tvůrci samozřejmě nešetří superlativy.

Dočkáme se největší herní mapy, dosud největšího počtu dopravních prostředků, zbraní a nejpropracovanějšího příběhu. Velkým lákadlem je také hra více hráčů, a možnost hrát za více charakterů, která se v patnáctileté historii značky objevuje úplně poprvé. Hráč bude moci přepínat mezi Michaelem, Franklinem a Trevorem. Každá z postav má svá specifika a hraje se za ni jinak. Samozřejmostí bude takřka dokonalé grafické zpracování a propracovaný, fungující svět.

gta-5


Obal na mobil

««« Předchozí text: HDR-AS15 Videokamera Action Cam Následující text: Sháníte obal nebo pouzdro na mobil? »»»

Sdílet 27. 12. 2013 Pá 23.31 | Zábava | tisk | 1340x