iTunes 8 konečně česky

Ano je to tak, lze si konečně stáhnout neoficiální češtinu pro program iTunes 8, nejlepší program pro správu mobilního telefonu Apple iPhone 3g a všech multimediálních hraček od Apple. Čeština má v česku velký úspěch, již si češtinu stáhlo 5.000 spokojených uživatelů.

Obal na mobil

Přes 5.000 stažení od 3.03.2009, to je pro nás potěšující číslo – děkujeme. Neoficiální čeština má se mnou něco společného, podílel jsem se na testování češtiny, nabídl jsem autorům hosting na iPhonezone.cz a samozřejmě sem je malou peněžitou částkou zasponzoroval. Na iPhonezone.cz jsem psal:

Ano je to tak, konečně český iTunes, stačí stáhnout instalátor češtiny a jednoduchou instalací češtinu nainstalovat. Při instalaci máte možnost vybrat, jaký jazyk čeština nahradí (Angličtina, Francouzština), instalace automaticky aktivuje zvolený jazyk jako výchozí. Nyní máte kompletně český iTunes 8, kromě některých částí iTunes store které se načítají přímo z internetu.

Prosím aby jste staženou češtinu nenahrávali nikam na internet, tvoříme statistiku pro Apple. Čeština funguje na verzi iTunes 8.02.20 a na operačních systémech Microsoft Windows. Bylo přeloženo přes několik tisíc frází, může se stát že naleznete nějakou chybu. Prosíme nahlašte nám ji přes formulář na stránce češtiny.

Autoři: David Hrádek (Hrady), Roman Miklík (mikrocz), Richard Singer (Rickini), Jaroslav Kvasnička (PDO>>BpH) a další. Děkuji Vám za všechny Čechy a Slováky kterým čeština pomůže naplno využívat program iTunes.

Češtinu si zdarma stáhnete na itunes.iphonezone.cz.Obal na mobil

««« Předchozí text: Babicovy dobroty Následující text: Premium WOO themes pro wordpress zdarma »»»

Sdílet 23. 3. 2009 Po 22.38 | Mobily, Ostatní | tisk | 20533x