Antivirus Nod32 – Nod 32 download

Antivirový program Nod32 je jeden z nejlepších a nejkvalitnějších antivirů pro počítače. Tento program od společnosti Eset obstál v testu Virus Bulletin na 100%, proto vás kvalitně ochrání před viry, červi a ostatní škodlivou počítačovou havětí.

Obal na mobil

Nod32 vás profesionálně ochrání před klasickými viry ale i před reklamním adware, spyware, nebezpečnými rootkity, smaže trojské koňe a různé červy, ochrání před phishing e-maily a další havětí. Antivirový program Nod 32 si můžete vyzkoušet zdarma po dobu 30 dní (30 denní zkušební doba), rozhodně nedoporučuji shánět na internetu nějaký crack nebo keygen. Doporučuji zakoupit licenci třeba na 1 rok, tato licence bude poté jenom vaše a program budete moci bez problémů využívat a tím chránit váš počítač a vaše data. Program Nod32 – 30 denní verze ke stažení zdarma přímo na této adrese www.stahuj.centrum.cz/utility_a_os­tatni/antiviry/kompletni/nod32/, nebo můžete využít download přímo na stránce výrobce která je na adrese www.eset.com/download/free_trial_download.php.

nod32-eset


Obal na mobil

««« Předchozí text: Sázková kancelář Tipsport.cz – kontrola tiketu Následující text: Výsledky live – livescore online »»»

Sdílet 14. 6. 2008 So 11.14 | Počítače | tisk | 17046x