Alcohol 120% download

Program se zvláštním názvem dokáže emulovat 31 virtuálních CD a DVD mechanik. Emulovaná média jsou doopravdy uložena na vašem pevném disku. Tato média jsou podstatně rychlejší, uvádí se až 200×. Největší využití toho programu je pro otevření image souborů s příponou CUE, IMG, BIN a podobně, to znamená že si můžete vytvořit virtuální disk a drahé originální CD můžete nechat v bezpečí ve skříni.

Obal na mobil

Programem můžete vytvořit různé obrazy ( MDS, CCD, BIN, CUE, ISO, CDI, BWT, BWI, BWS, BWA …), tyto obrazy jsi poté můžete uložit na pevný disk nebo vypálit na přenosný disk CD-R, CD-RW, DVD-R, DVD-RW, DVD-RAM, DVD+RW.

Program stáhnete na stránce která je v Češtině na adrese www.stahuj.centrum.cz/multimedi­a/vypalovani_cd/alcohol-120/, tento program je demo verze kterou můžete používat 30 dní, poté si můžete zakoupit CD key kliknutím na Koupit na SW.cz, tento zakoupený crack (licence) vám prodlouží dobu používání na 1 rok. Licence stojí 961,– Kč i s DPH. Pro aktivaci licence musíte být připojeni k internetu.

Alcohol 120%


Obal na mobil

««« Předchozí text: Windows Vista SP1 Následující text: Zprávy tn.cz - Nova »»»

Sdílet 4. 5. 2008 Ne 12.51 | Počítače | tisk | 12824x