Sháníte obal nebo pouzdro na mobil?

Nedávno jsme přemýšlel zda se vyplatí investovat do obalu na mobil, můj verdikt je ano ale kde takoví obal koupit?

Obal na mobil

Když koupíte obal nebo pouzdro na mobil určitě neprohloupíte, budete chránit Váš mobilní telefon před pády a poškozením a zároveň mobil zkrášlíte. Obaly se totiž vyrábí v různých barvách a provedení. Já jsem se rozhodl pro silikonový (gelový) který vydrží opravdu všechno, měl jsem vybráný plastový ale protože mi telefon často padá rozhodl jsem se o zmíněný gelový. Přece mobilní telefon ani obal nemůžou být vyrobeny z nezničitelného materiálu a už vůbec ne z nepoškrábaného povrchu.

Určitě bych doporučil pro koupi obalu eshop iPhone-prodejna.cz – pouzdra na mobil který nabízí obaly na většinu nových mobilních telefonů. A hlavně mají z 90% zboží skladem. Já jsem zároveň do objednávky zadal i balíček (2ks) fólií na displej které ochrání displej před škrábanci.

Já vlastním mobilní telefon Sony Xperia M takže jsem si vybral černý obal a fólii na displej z nabídky obaly pro Xperia M.

Příslušenství pro mobilní telefony

Doporučuji nákup na stránce iPhone-prodejna.cz pouzdra na mobil.

omt


Obal na mobil

««« Předchozí text: GTA V na PC a GTA 5 CZ česky, demo, cheats Následující text: Jak najít ztracený či ukradený telefon s pomocí Google »»»

Sdílet 3. 1. 2014 Pá 15.47 | Mobily, Odkazy | tisk | 1153x